Paieška

Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Apie mus

 

UAB GRITIJA  oficialus kompanijų  Heinrich Konig&Co, Fenice, Bosetti Marella ir Marella Design atstovas baltijos šalyse.

Heinrich König kompanija specializuojasi įvairių produktų, kurie skirti taisyti ir retušuoti  apgadintus baldinius paviršius, gamyboje t.y. įvairūs glaistai, vaškai, specialūs pieštukai, kreidelės, lakai, korektoriai, patinos ir t.t.

Kompanija Fenice gamina produktus skirtus natūralios baldinės odos priežiūrai ir taisymui. Visi produktai apjungti į sistemą, kuri leidžia taisyti net suplėšyta baldinę odą ar nutrintą baldinės odos spalvą.

Italų kompanija Bosetti Marella ir Marella Disegn specializuojasi retro stiliaus furnitūros baldams gamyboje. Baldinė furnitūra apima visus stilius nuo viduramžių, baroko ir Liudviko X  iki Artdeko. Kompanija Marella Design kuria šiuolaikišką stiligą baldų furnitūrą, kurios dekoravimui naudojamas gintaras, oniksas, perlas, Toskanos akmuo, Venecijos stiklas ir kitos bižuterijos gamyboje naudojamos medžiagos.

Mūsų įmonė plečia savo veiklą pateikdama rinkai naujus produktus: klasikinio stilaus dekorai/lipdiniai interjerui ir eksterjerui bei stalių gaminiams: drožinėti dekorai iš ąžuolo, buko, alksnio; medžio masės dekorai; naujo tipo kontaktinių klijų sistema statybų ir t.t. Sienų-lubų dekorai/lipdiniai,kolonos, kapiteliai, konsolės padengti gruntiniu sluoksniu, todėl paviršiaus nereikia gruntuoti prieš dažymą.

 

Dėmesio! Plečiasi  firmos tiekiamų produktų asortimentas. Asortimentą sudaro: medžiagos auksavimui (auksas, auksas lapeliais, agatai, boliusai, spec. klijai ir t.t.); medžiagos medžio, popieriaus, paveikslų ir kitų meno kūrinių restauracijai. Taip pat įrankiai ir medžiagos metalų restauracijai, įrankiai restauravimo darbams bei restauracinė ir muziejinė įrangą.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti